Conspiracy: Peter Thiel, Hulk Hogan, Gawker, and the Anatomy of Intrigue

In the tradition of Janet Malcolm’s THE JOURNALIST AND THE MURDERER and Robert Greene’s THE 48 LAWS OF POWER, author Ryan Holiday examines the case that rocked the media world–and the billionaire mas…

SKU: 121250 Categorie: Etichetă:

Conspiracy: Peter Thiel, Hulk Hogan, Gawker, and the Anatomy of Intrigue

In the tradition of Janet Malcolm’s THE JOURNALIST AND THE MURDERER and Robert Greene’s THE 48 LAWS OF POWER, author Ryan Holiday examines the case that rocked the media world–and the billionaire mas…

Conspiracy: Peter Thiel, Hulk Hogan, Gawker, and the Anatomy of Intrigue Online la Pret Mic

Plata produse

Plata online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

Transport

Transport în toată Romania la domiciliu sau oriunde ai nevoie.

Retur Conspiracy: Peter Thiel, Hulk Hogan, Gawker, and the Anatomy of Intrigue

Drept de retur in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor

Declinare de responsabilitate

acest site nu poate garanta exactitatea completă a informațiilor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, datorită naturii activităților acestui site ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe site-ul sau anunțurile acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acesta din urmă va predomina. Autorizațiile legale pentru comercializare, originalitatea produselor cât și alte demersuri legale necesare pentru comercializare revin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate includ toate taxele, preț inclusiv TVA.